Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie otoczone zielenią

Bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie położone w dzielnicy Grudzice, otoczone zielenią oraz szeregiem domów jednorodzinnych. Blok kameralny odsunięty jest od dużych arterii, co powoduje, że mieszkanie jest bardzo ciche. W pobliżu znajduje się park, Amfiteatr, korty tenisowe. Została doskonale rozwinięta infrastruktura, tj. szkoły, przedszkola, żłobek, sklepy, oraz duże markety.
Mieszkanie jest trzypokojowe z dużym 12 m2 przedpokojem, z którego wchodzi się do wszystkich pomieszczeń. Kuchnia z oknem w pełni zabudowana o powierzchni 12 m2, wyposażona jest w szafki kuchenne z drewnianymi frontami, kuchenkę gazową, okap kuchenny, zmywarkę oraz piekarnik. Mieszkanie posiada dwie łazienki, jedna mniejsza 3 m2 z kabiną prysznicową , druga 5 m2 z wanną i miejscem na pralkę.
W pokojach na podłodze założony został parkiet dębowy, we wszystkich pomieszczeniach wymieniono na nowe okna drewniane. Z dużego pokoju wychodzi się na balkon o powierzchni 11 m2 z widokiem na Amfiteatr. Do mieszkania przynależy piwnica 5 m2 oraz samodzielny garaż wyłożony gresem. Drzwi garażowe i brama wjazdowa otwierana na pilota.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa