Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Przestronny dom w ładnej okolicy

Dom murowany otynkowany w 2010 roku na biało, pokryty czerwoną blachodachówką. Okna dwuszybowe, drewniane pomalowane na zielono.
Dom stoi na pięknie zagospodarowanej działce mającej 1800 m2. W ogrodzie widnieją stare sosny, a pośród nich starannie przycięte krzewy i piękne kwiaty, które tworzą idealną atmosferę wokół domu. Za domem stoi wybudowana altana, jest możliwość dobudowania letniej kuchni. Prostokątne wymiary działki oraz posadzone w linii domu drzewa i krzewy sprawiają, że ogród za domem jest w pełni odizolowany od ulicy.
Całkowita powierzchnia domu to ok 300 m2. Na parterze znajduje się salon-jadalnia 40 m2. Z jadalni wychodzą podwójne drzwi prowadzące do kuchni. Pokój ogrodowy 7 m2 z wejściem od jadalni, gdzie jest wyjście po schodkach do ogrodu. Na parterze znajduje się także pokój rodzinny 30 m2, łazienka 10 m2, słoneczny duży pokój w stylu angielskim. Pokój ten ma część kuchenną i rodzinną, a wszystkie urządzenia kuchenne: lodówka, zmywarka, podwójny piekarnik są wkomponowane w jedną całość w stylu angielskim. Na poddaszu mieści się sypialnia 19 m2 z wyjściem na balkon, pokój gościnny 12 m2, łazienka 6m2 oraz gabinet 11 m2.
Niskie koszty utrzymania i eksploatacji budynku.
Okolica zadbana, osiedle domków jednorodzinnych, w pobliżu szkoła podstawowa i 2 sklepy spożywcze.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa