Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Budynek mieszkalny z częścią usługową

Budynek mieszkalny z wydzieloną osobną częścią usługowo-biurową. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 2000 m2. w Opolu na osiedlu Chabrów. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację oraz atrakcyjność inwestycji. Architektura wyróżnia się swoją nowoczesną formą, ale współgra z klasycznym wizerunkiem obiektów położonych w jej otoczeniu. Atrialna zabudowa, otaczająca zamknięte dla ludzi z zewnątrz patio oraz zieleń, która jest jego częścią, tworzą klimat ciszy i spokoju.
W budynku znajdują się dwie klatki schodowe: części biurowej oraz części mieszkalnej. Na ostatniej kondygnacji są żelbetowe tarasy z balustradami metalowymi. Okna drewniane są w kolorze mahoń, stolarka okienna z roletami zewnętrznymi od strony galerii.
Zaprojektowano drogę dojazdową do miejsc parkingowych usytuowanych w podziemiu, chodniki, zieleń z roślinnością niską i drzewami, w atrium lampy oraz ławki. Wideofon i system monitoringu zapewniają bezpieczeństwo. Do wynajęcia powierzchnie biurowe od 50 do 400 m2. Wykończenie do uzgodnienia.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa