Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 63.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MarcinkowiceDwupokojowy apartament w budynku z 2004 roku. Przestronne klatki schodowe, wykończone zgodnie z najwyższymi standardami. Pięknie zagospodarowane patio z okazałą zielenią, ścieżkami, dyskretnym oświetleniem i placem zabaw.
Mieszkanie rozkładowe z zarysowaną częścią prywatną i gościnną. Przedpokój (ok. 5m2) z szafami wnękowymi; salon (28m2) z wyjściem na taras (8m2), okna panoramiczne, drewniane (płd-zach/płd-wsch), podłogi z drewna egzotycznego (w całym mieszkaniu); łazienka gościnna (3,5m2) z natryskiem, WC, umywalka; sypialnia (14m2, płd-zach) z wejściem do łazienki (8,0m2 z wanną, WC, umywalką, szafki, pralka), obszerna szafa wnękowa. Kuchnia widna (metraż razem z salonem) otwarta na salon, wyposażona w nowoczesne meble i sprzęt AGD najwyższej jakości. Przy kuchni jest wydzielona powierzchnia na spiżarnię (ok. 1,5m2).
Cena zawiera wyposażenie.
Miejsce postojowe w garażu pod budynkiem oraz podwójna komórka lokatorska są zawarte w cenie mieszkania.
Polecam. Unikalna lokalizacja na osiedlu Eko Park, bezpośrednie sąsiedztwo Pól Mokotowskich, pełna infrastruktura i komunikacja. 4 km do centrum Warszawy. Apartamentowiec był budowany w najlepszym okresie budowy Eko Parku.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa