Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom na wynajem w miejscowości Legionowo o powierzchni 229.00m2

Dom na wynajem Legionowo Mlodzianow**woj. Mazowieckie- Legionowo/Bukowiec- ul. Kwiatowa** Witam serdecznie. Zatrzymaj się chwilę. Mam dla Ciebie niebywałą okazję:
– Czy poszukujesz nowego, oryginalnego i prestiżowego lokum dla swojej firmy?
– Czy myślisz o filii swojej firmy w Legionowie, lub okolicach Warszawy?
– Czy poszukujesz komfortowego, bezpiecznego, cichego, suchego i przestronnego miejsca do zamieszkania dla swojej rodziny?
– Czy może chciałbyś zamieszkać razem ze swoją rodziną, tworząc wyśmienity dom wielopokoleniowy?
– Czy poszukujesz siedziby dla swoich wyjątkowych gości, prelegentów, lub szkoleniowców odwiedzających Twoją firmę?
– A może jesteś freelancerem i poszukujesz spokoju, oraz oryginalnego miejsca do spotkań?
– A może jesteś artystą i poszukujesz wrażliwego otoczenia?
– A może chciałbyś mieszkać w ciepłej i pachnącej świeżością rezydencji? Jeżeli masz więcej oczekiwań to bądź pewny, że ta rezydencja je spełni. Jest energooszczędna, łatwa w utrzymaniu czystości, jest bardzo praktyczna. Ma garaż wolnostojący na dwa samochody i miejsce na ognisko przed domem.
Lokalizacja wyśmienita: dzielnica willowa, sąsiedztwo lasu, szkoły, przedszkola, bliskość kolejki SKM, pętli autobusowej i co najważniejsze mili, uczynni sąsiedzi.
Może jeszcze dwa słowa o samej rezydencji:
++W oświetlonej światłem naturalnym piwnicy jest duuuża pralnia. Ubrania trafiają tam bezpośrednio z każdej z łazienki. Pomieszczenie obok może być wykorzystane na pomieszczenie fitness.
++ Na parterze można prowadzić dom otwarty. Salon z kominkiem otwarty na jadalnię i kuchnię, oraz z wyjściem na taras i pięknie utrzymany ogród.
++ Na piętrze garderoba, sypialnie i pokój kąpielowy.
++ Na poddasze dostaniemy się rozkładanymi schodami.

Teraz już wszyscy wiemy, dlaczego jest to niebywała okazja. Niestety, jest tylko jedna. Jeśli tak myślisz, zapraszam na prezentację o godzinie i w dniu dla Ciebie najkorzystniejszym. W październiku planujemy dzień otwarty dla wszystkich. Chcesz obejrzeć to indywidualnie i wcześniej ? zapraszam już dziś. /MAZOWIECKIE/legionowski/Legionowo/Legionowo

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa