Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 62.30m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowAutoryzowana agencja developera oferuje do sprzedaży lokale mieszkalne
Budynek niski , III kondygnacje nadziemne, charakterem zbliżony do segmentu jednorodzinnego , zankomicie wtapia sie w jednorodzinną zabudowę okalającą budynek. Mimo niskiej wysokości budynek posiada windy zjeżdżające do poziomu garażu. Budynek oddalony od ul. Mehoffera o około 500 m – zapewnia to szybki dojazd do głównej arterii łączącej centrum z wyjazdem na północ.Dla wygody mieszkańców w budynku przewidziano saunę oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.
W projekcie mieszkania uwzględniono najnowsze trędy architektoniczne ( otwarta kuchnia, możliwość montażu przesuwnej ściany szklanej wydzielającej sypialnię ).
Za dodatkowa oplatą ( od 540 zl /m2 ) developer wykona wykończenie mieszkania ” pod klucz”. Do lokalu przynależy miejsce postojowe o wartości 21 400 zł
dodatkowo Agencja nieruchomości przy zakupie mieszkania przy jej udziale obok ceny developera gwarantuje indywidualną aranżację wszystkich pomieszczeń mieszkania wykonaną przez profesjonalistów.
w ofercie Agencji znajdują sie również inne lokale z tej inwestycji ( lokale od 55 do 100 m2, jedno i II-poziomowe, z balkonami i tarasami nawet do 30 m2 pow.)

oddanie budynku III/IV kw 2011 r.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Agencja nieruchomości – istnieje możliwośc negocjowania ceny. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa