Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Lokal w dzierżawie biurowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 120.00m2

Lokal na wynajem Warszawa TrzmielowDo wynajęcia bardzo atrakcyjnie usytuowane biuro w sercu Saskiej Kępy, w jednym z najbardziej prestiżowych budynków, jakim jest Galerii Saska Kępa przy ulicy Zwycięzców. Sąsiedztwo odrestaurowanej ulicy Francuskiej, kilkunastu ambasad, szkół międzynarodowych oraz licznych lokali gastronomicznych i biurowych sprawia, że galeria, w której mieści się biuro jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do prowadzenia każdego rodzaju działalności.
W reprezentacyjnej galerii mają swoje siedziby renomowane firmy oraz banki. W galerii znajdują się również punkty handlowe oraz gastronomiczne. Budynek jest w pełni monitorowany i chroniony.
Dodatkowym atutem jest zagospodarowanie wnętrza:
1. 4 osobne pokoje, które świetnie pełnią funkcję gabinetów dla kierownictwa lub pracowników wyższego szczebla
2. Sala ogólna, w której znajduje się 10 stanowisk przygotowanych do pracy (na każdym stanowisku jest telefon oraz komputer)
3. Stanowisko recepcyjne
4. Sala konferencyjna, przygotowana technicznie do prowadzenia szkoleń , spotkań biznesowych lub konferencji
5. Zaplecze socjalne
6. Magazyn i mieszcząca się w nim ogniotrwała szafa pancerna
7. Serwerownia
Powierzchnia lokalu biurowego – 120 m ?.
Ze względu na ogromne witryny, lokal jest bardzo dobrze doświetlony oraz klimatyzowany. Do dyspozycji najemcy trzy szerokie miejsca postojowe w garażu podziemnym, na poziomie -1 oraz możliwość wykorzystania dwóch banerów świetlnych, dobrze widocznych od ulicy Zwycięzców i Francuskiej.
Wnętrze lokalu biurowego jak i cała infrastruktura techniczna zostały zaprojektowane niezwykle nowocześnie, z uwzględnieniem każdego rodzaju działalności.
Wysokiej jakości wyposażenie i umeblowanie biura.
Cena: 12 000 PLN
Polecam! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Południe

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa