Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 87.23m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Budynek przy ul. Stawy 12 w Warszawie jest kolejną propozycją firmy Na Skraju Miasta S.A. budującej na terenie Warszawy już od 11 lat.
Położenie w środku starych Włoch gwarantuje szybki dostęp do centrum miasta ( PKP, MZA) oraz umożliwia wygodne korzystanie z istniejącej infrastruktury miejskiej ( sklepy, przedszkola, szkoły ). Budynek usytuowany jest w bocznej, cichej uliczce i wtopiony jest w istniejącą niską zabudowę. Taka lokalizacja pozostając w dobrej komunikacji z centrum pozwala oderwać się od miejskiego gwaru gwarantując intymność i ciszę w miejscu zamieszkania. 
Budynek będzie miał trzy piętra. Znajdą się w nim niezwykle przytulne i funkcjonalne mieszkania o pow. od 28 m2 do 92 m2. Efektowna bryła budynku, elewacja o jasnej, pastelowej kolorystyce oraz duże okna, mają sprawić, że całość będzie dyskretnie elegancka i nowoczesna. 
Zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów zaprojektowano dużą ilość mieszkań jedno i dwupokojowych. Rodzinom poszukującym lokali większych proponujemy mieszkania trzypokojowe o metrażu do 92 m² (dodatkowo istnieje opcja połączenia dwóch mieszkań).
W podziemiach zlokalizowany będzie garaż z windami docierającymi bezpośrednio do kondygnacji mieszkalnych.

miejsce garażowe na parkingu podziemnym płatne- 25 000
Osoby do kontaktu:
Małgorzata Kopacz; tel. kom. 502222203, m.kopacz@nowe-m.pl oraz
Emilia Felisiak; Tel. kom. 510053200, e.felisiak@nowe-m.pl.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa