Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 46.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzestronne dwu pokojowe mieszkanie o idealnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na ulicy Inflanckiej, blisko do metra, tramwaju, autobusów, centrum handlowego arkadia (5 min na piechote), a na starówke ok. 15 minut spacerem.

Dużą zaletą mieszkania jest to, iż znajduje się na strzeżonym osiedlu, gdzie zarówno miejsca parkingowe (można dwa wynająć) jak i spory park są strzeżone i monitorowane. Dzięki temu jest to idealne mieszkanie dla rodziny z małym dzieckiem. Prócz placu zabaw, ładnej okolicy, w pobliżu znajduje się żłobek, podstawówka i gimnazjum. Jest też miejsce aby wyjść na spacer z psem.

Mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 – dokładną wielkość i rozkład pokoi można zobaczyć na planie, który jest dołączony do zdjęć. Ładnie a także praktycznie zaprojektowana kuchnia. Meble, zabudowa kuchni, agd zostają, jednak w czerwcu właściciel planuje przeprowadzić mały remont mieszkania między innymi odmalować ściany na biały kolor.
Elewacja budynku odnowiona, instalacja elektryczna wymieniona.

Czynsz wynosi 520 zł – jednak wliczony jest już Fundusz remontowy, ochrona, woda, 2 miejsca parkingowe oraz telewizja kablowa. Internet osiedlowy kosztuje jedynie 300 złotych za cały rok.

Bardzo dobra oferta, polecam

Karol Dmochowski
796 358 123
Real Brokers

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa