Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Lokal do nabycia kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 268.00m2

Lokal na sprzedaz Warszawa TrzmielowOferowany lokal biurowy znajduje się w idealnym miejscu komunikacyjnym, niemal w samym śródmieściu.
Ostatnie piętro apartamentowca, gdzie jest on usytuowany bez wątpienia w znaczny stopniu podnosi jego prestiż. Taras przynależny do lokalu o powierzchni 60 mkw, ukazuje widok na panoramę Warszawy.
Ze względu na możliwość przekształcenia lokalu na cele mieszkalne lub jego połowy ( obecnie jest podzielony na dwa oddzielne biura o powierzchni: 122,2 mkw i 145,7 mkw), daje wspaniałe możliwości adaptacji przestrzeni tarasu, wedle potrzeby i upodobań. Na taras prowadzą aż trzy pary drzwi balkonowych, dzięki czemu istnieje znaczna dowolność aranżacji (np. poprzez zabudowę jego fragmentu).
W lokalu znajdują się dwie zamknięte kuchnie (w tej chwili każda przynależy do jednego z biur) – widna i ciemna oraz dwie łazienki (tak jak w przypadku kuchni).
Obecnie przestrzeń zagospodarowana jest do użytku biurowego, dlatego wyodrębnionych jest w niej, poprzez wstawione ścianki działowe, znaczna ilość mniejszych pomieszczeń (prócz kuchni i łazienek, wyodrębnionych jest 10 pokoi), co może zostać w pełni przekształcone.
Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 20 mkw. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście/Śródmieście

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa