Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zbycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 220.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowATRAKCYJNA CENA!!! NIESAMOWITA OKAZJA!!! Na sprzedaż czteropoziomowy (najwyższy w okolicy) dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 220 m2, na pięknej działce o powierzchni 505 m2, w doskonałej lokalizacji na Wawrze, w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego (ul. Płowiecka, Czecha, Wydawnicza/Patriotów). Nieruchomość posiada 6 pokoi, 2 kuchnie i 3 łazienki. Parter domu wybudowany w latach 50-tych, z cegły (podwójna warstwa z izolacją), dobudówka z lat osiemdziesiątych. Podczas remontu kapitalnego w 2004 roku zostały wymienione okna (na drewniane mahoniowe), instalacje, grzejniki (Purmo) oraz dodane zostały piec gazowy (nowej generacji firmy Vaillant – wiodącej marki francuskiej) i klimatyzacja (General Electric). W roku 2010 w salonie zbudowany został marmurowy kominek.

Dom może być wykorzystany jako dwa osobne mieszkania z uwagi na znajdujące się w nim dwie w pełni wyposażone kuchnie – na parterze i na pierwszym piętrze. Na każdym piętrze jest łazienka z oknem, w łazienkach glazura, terakota, wanna; na parterze i pierwszym piętrze kabina prysznicowa. Nowe glazury (hiszpańska płytka imitująca marmur w łazience na parterze), terakoty (francuska płytka imitująca parkiet od pierwszego piętra aż po piwnicę), dębowy parkiet na parterze, mozaika drewno na piętrach.

Na parterze znajduje się kuchnia z łazienką i dużym salonem, na pierwszym piętrze kuchnia, łazienka i dwa pokoje, a na drugim piętrze łazienka i trzy pokoje. Kuchnia na górze zabudowana (drewniane fronty), koszt zabudowy z wyposażeniem ok. 20 000 PLN, ze zmywarką AEG i lodówką BOSCH (wiodące marki niemieckie).

Dom posiada trzy balkony o łącznej powierzchni 18 m2 (3 x 6 m2) i taras o powierzchni 24 m2. Drzwi i okna antywłamaniowe, automatyczna brama wjazdowa. Dwa garaże (jeden w bryle domu, drugi wolno stojący) oraz 3 miejsca parkingowe na posesji i jedno przed domem. Całodobowa ochrona, bardzo miłe i eleganckie sąsiedztwo.

W cenę wliczony jest lokal użytkowy (ocieplony w 2008 roku), z najemcą, o powierzchni 56 m2, obecnie wykorzystywany na kancelarię prawną (2 pokoje z kuchnią i łazienką). Bardzo łatwy dojazd do centrum. Do przystanku autobusowego (521) i stacji SKM przy PKP W-wa Wawer 200 m, w pobliżu park, las, przychodnia, przedszkole, szkoły. Tereny absolutnie niezalewowe, do Wisły ok. 3 km.

Zapraszam do oglądania i składania ofert zakupu. Polecam nagranie filmowe w celu bliższego poznania oferty:
https://www.facebook.com/#!/pages/REMAX-Top-Nieruchomo%C5%9Bci/113506532006807 /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wawer/Wawer

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa