Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 91.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowATRAKCYJNE MIESZKANIE W WILANOWIE !!!
Trzypokojowe mieszkanie o ciekawej aranżacji usytuowane w kameralnym budynku. Podwyższony standard wykończenia zarówno samego lokalu jak i budynku. Apartamentowy charakter budynku podkreślają przestronne hole wykończone z płyt z naturalnego kamienia.

Mieszkanie wykończone bardzo gustownie, z użyciem solidnych, wysokiej jakości materiałów. Zaprojektowane z naciskiem na jego dużą funkcjonalność oraz przestrzenność. W wykończeniu dominują pastele, jasne drewno oraz występujący w całym lokalu motyw czerwonej cegły, nadając mu nietuzinkowy charakter.

Mieszkanie o następującym układzie pomieszczeń: 3 pokoje (pokój dzienny z wyjściem na duży balkon oraz dwie sypialnie), przestronna kuchnia z miejscem na stół jadalny, łazienka, hol oraz pomieszczenie gospodarcze (pralnia).

W holu oraz w sypialniach znajdziemy dużą ilość zabudowanych szaf i wnęk ściennych, spójnych z wykończeniem mieszkania pod względem formy jak i użytego materiału. Na podłogach deska jesionowa, gres polerowany, kamień w łazience oraz w kuchni, stolarka okienna drewniana, tynki gipsowe malowane, drzwi antywłamaniowe, ekskluzywna armatura w łazience, zabudowa kuchenna z wysokiej klasy sprzętem AGD, stolarka wewnętrzna drewniana.

W pobliżu linia autobusowa 3 min., podstawowe sklepy, usługi, Urząd Dzielnicy Wilanów 10 min. pieszo, Park Wilanów oraz pole do minigolfa (Golf Parks Poland).

W cenie oferowanego mieszkania dwa miejsca postojowe (rodzinne) w garażu podziemnym o ponadstandardowej szerokości. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wilanów

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa