Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zbycia w miejscowości Sochaczew o powierzchni 160.00m2

Dom na sprzedaz Sochaczew Stary_OtokNa sprzedaż dom o powierzchni 160 m2 w Sochaczewie na ulicy Gawłowskiej. Doskonała lokalizacja. Blisko szkoła, szpital, kościół, sklepy, a także całodobowa komunikacja miejska.

Budynek został wybudowany w 1990 roku. Wysoki parter, całość mieszkalna bez piwnic, obniżona (ok. 80 cm) jedynie kotłownia i spiżarnia pod klatką schodową.
Dom posiada dwa niezależne wejścia plus trzecie od strony kotłowni. Okna są typowej wielkości, dół i góra plastikowe. Dach kopertowy pokryty blachą aluminiową.

Dom składa się z 6 pokoi plus kuchnia lub 5 pokoi i dwóch kuchni. Na dole łazienka z ubikacją, a na górze łazienka i ubikacja oddzielnie. Jest także możliwość zagospodarowania poddasza.

W 2003 roku wymieniono okna na plastikowe (10 lat gwarancji), a także położono terasitowy tynk na budynku mieszkalnym i gospodarczym. W 2007 roku został zrobiony przegląd i remont instalacji c.o i grzejników oraz wymieniono piec na ekogroszek.

Parter:
– sień
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z ubikacją
– dwa pokoje

Wysoki parter:
– 4 pokoje
– łazienka
– ubikacja
– przedpokój

Dom znajduje się na działce o powierzchni 5500 m2. Istnieje możliwość podziału na kilka działek (ok. 4-5). Bardzo atrakcyjna oferta, okazyjna cena.

Zapraszam! /MAZOWIECKIE/sochaczewski/Sochaczew (gm)/Sochaczew

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa