Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 46.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowDwupokojowe, kameralne mieszkanie na Gocławiu przy granicy z Saską Kępą (Kępa Gocławska), w świetnej lokalizacji, w budynku zbudowanym w technologii RAMA H (nie wielka płyta!).
Budynek jest po remoncie, wszystkie instalacje wymienione na nowe, ocieplony, nowa, przyjemna elewacja, nowoczesne windy – budynek w bardzo dobrym stanie, czysty i zadbany, monitorowany, dobrze zarządzany przez wspólnotę. Czynsz miesięczny ok. 250-320 zł.
Bardzo przyjemna okolica: dookoła zieleń, rozległe tereny rekreacyjne, dwa jeziorka (wokół jednego z nich powstaje właśnie nowy park z kaskadą wodną, zielenią, mostkami, kawiarnią itp.), w pobliżu park, dobrze zaopatrzone sklepiki osiedlowe i market, niedaleko bazarek, szkoły, nowoczesny basen, ścieżki spacerowe i rowerowe itd. – pełna infrastruktura. Punkt jest doskonale skomunikowany, dojazd do centrum w zależności od pory jedynie w 10-25 minut, a jednocześnie jest cicho i spokojnie.
Mieszkanie rozkładowe, do remontu / odnowienia (okna drewniane i część białego montażu do wymiany, parkiet jesionowy z litego drewna – solidny, do wycyklinowania, ściany do odświeżenia). Okna wychodzą na południowy wschód.
Mieszkanie ma funkcjonalny układ, w jednym z pokoi wnęka do ewentualnej zabudowy, w przedpokoju pawlacz i kolejna wnęka. Kuchnia jest widna, łazienka stosunkowo duża, umożliwiająca wygodne zagospodarowanie. Całość można bardzo fajnie zaaranżować zgodnie z indywidualnymi potrzebami, i stworzyć przytulne, a jednocześnie funkcjonalne lokum.
Mieszkanie z ładnym balkonem i piwnicą. Nie ma problemów z parkowaniem, są wolne miejsca parkingowe przed budynkiem lub parking strzeżony niedaleko budynku.
Gorąco polecam. Kontakt 516 020 471.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa