Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zakupu w miejscowości Somianka o powierzchni 240.00m2

Dom na sprzedaz Somianka Guzice

Oferujemy do sprzedaży piękny, 2-kondygnacyjny dom, wykonany z czerwonej cegły (budynek z lat ‘60tych) oraz budynki gospodarskie – wszystko to umiejscowione na działce o powierzchni ok. 5000 mkw. Dom całkowicie unowocześniony, zmodernizowany, z zachowaniem oryginalnego, wiekowego i niepowtarzalngo charakteru.

Budynek mieszkalny po całkowitym remoncie, wymienione wszystkie instalacje; elektryczna, wodna, kanalizacyjna, grzewcza, nowe okna (z folią antywłamaniową), nowe poszycie dachowe – blachodachówka.

Charakterystyka poszczególnych kondygnacji domu przedstawia się następująco: parter; duża kuchnia, wyposażona w nowoczesne meble oraz sprzęt AGD, salon, pokój kąpielowy, sypialnia i jadalnia. Na poddaszu, gabinet, pokój dziecięcy, sypialnia, łazienka z prysznicem, dwa pomieszczenia – schowki.

Budynki gospodarcze pełnią rolę magazynowo-garażową: ogromna powierzchnia do aranżacji.

W centralnym punkcie nieruchomości rośnie, wiekowa, ponad stuletnia lipa, która nadaje kompleksowi budynków niepowtarzalny urok. Na działce plac zabaw dla dzieci, miejsce do grilowania. Cała działka uzbrojona w system nawadniający. Za budynkami gospodarczymi duzy basen.

Zapraszam do oglądania. Wyjątkowa nieruchomość. Niepowtarzalna cena. 650 000PLN.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa