Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 53.40m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

W otoczeniu drzew na Tarchominie powstanie elegancki trzykondygnacyjny budynek z garażem podziemnym. W trosce o komfort mieszkańców zaplanowaliśmy windy osobowe. Dodatkowym atutem mieszkań dwupoziomowych są przestronne tarasy znajdujące się na dachu drugiego piętra z wyjściem z antresoli. Lokalizacja na skraju zalesionej Wydmy Nowodworskiej to nie tylko atrakcja krajobrazowa, ale okazja do spacerów, rekreacji i wypoczynku https://www.ebialoleka.pl/film-o-dzielnicy-bialoleka. Kameralny charakter inwestycji zapewnia sąsiedztwo jednorodzinnej zabudowy.

Dla Państwa wygody do lokali doprowadzimy sieć internetową, telewizyjną i telefoniczną. Dodatkowo dla zapewnienia bezpieczeństwa planowana jest całodobowa ochrona wraz z monitoringiem.
W zależności od Państwa preferencji proponujemy atrakcyjnie zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, wykończone pod klucz z miejscem postojowym w garażu podziemnym.  Nasi doradcy pomogą Państwu w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Niewątpliwym atutem lokalizacji jest budowany Most Północny, oraz Szybki Tramwaj (czytaj "Tramwajowy boom"), który umożliwi Państwu szybkie dotarcie do centrum Warszawy.


miejsce garażowe wliczone w cenę mieszkania ilość: 1
w cenie wykończenie mieszkania pod klucz ( do zrobienia tylko zabudowa kuchni i schody w mieszkaniach II poziomowych – bo w standardzie są budowlane)

Osoby do kontaktu:
Małgorzata Kopacz; tel. kom. 502222203, m.kopacz@nowe-m.pl oraz
Emilia Felisiak; Tel. kom. 510053200, e.felisiak@nowe-m.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa