Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 63.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow Zadbane, przestronne trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Okna mieszkania wychodzą na zachód (pokoje) oraz północ (kuchnia). Do wszystkich pomieszczeń oprócz kuchni wchodzi się z dużego, wygodnego przedpokoju. Do kuchni wejście bezpośrednio z salonu. Kuchnia (6m) z dużym funkcjonalnym blatem kuchennym jest otwarta na salon (18m). Sypialnie mają 11,5 oraz 10m. Łazienka 4m, WC 2m. W mieszkaniu jest również garderoba (osobne 2,5-metrowe pomieszczenie). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na terenie osiedla oraz 4 metrowa piwnica. W mieszkaniu mogą pozostać: zabudowa kuchenna, sprzęty AGD oraz część mebli.

Do dyspozycji wszystkich mieszkańców budynku jest rowerownia/wózkownia na parterze. Budynek posiada wygodny podjazd dla wózków/ osób niepełnosprawnych.

W okolicy rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa – przychodnie, apteka, przedszkola, szkoły. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla CH Tesco, MediaMarkt , nieco dalej CH Wola Park. Wokół tereny rekreacyjne. W bezpośrednim sąsiedztwie staw i place zabaw dla dzieci, a w pobliżu Park Górczewska, Park Leśny Bemowo i Kampinos.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa