Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 91.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPiękne, słoneczne mieszkanie na warszawskich Bielanach. Pięciopiętrowy budynek z 2005 roku. Zamknięte osiedle. Okna na trzy strony świata (zachód-północ-południe). Kameralna klatka. Tylko 2 lokatorów na piętrze. Lokal znajduje sie na 2 piętrze. Budynek z windą.
Mieszkanie zaprojektowane przez architekta. Odznacza się bardzo funkcjonalnym układem.
Walorem jest duży salon, który wraz z kuchnia tworzą powierzchnię 43m2. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona (lodówka do dogadania). Funkcjonalne szafki, granitowe blaty, podręczna spiżarnia. We wszystkich pomieszczeniach jesionowy parkiet w doskonałym stanie. Drewniana stolarka wewnętrzna. W obu sypialniach wbudowane szafy. Dodatkowo w głównej sypialni wygospodarowany kąt do pracy, z którego mozna zrobić całkowicie oddzielny pokój.
Duża łazienka z wanną oraz oszkloną kabiną, w glazurze i terakocie. Znajdziemy w niej szafę z ukrytą pralką i półkami na ręczniki a także duże okno. oddzielna garderoba. 2 loggie.
Status mieszkania spółdzielcze własnosciowe prawo do lokalu mieszkalnego. Obecnie nie ma urządzonej księgi wieczystej, istnieje możliwość jej założenia.
Mieszkanie z doskonałym stanie. Nie wymaga dodatkowych nakładów na remont.
Do mieszkania przynależy piwnica wyposazona w półki, haki na rowery i koła samochodowe. Miejsce garażowe w hali pod budynkiem dodatkowo płatne 35 000.
Dogodna komunikacyjnie lokalizacja. Blisko ciagi komunikacyjne. Stacja metra ok 10 min spacerem. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo- rekreacyjna.
Zapraszam. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Bielany

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa