Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia jedno pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 42.03m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow42m2 mieszkanie w centralnej części Warszawy.Budynek wyremontowany, wybudowany w starej ,solidnej, tradycyjnej, ceglanej technologii z grubymi murami zewnętrznymi co daje chłód w upalne lato i dodatkową solidną izolację zimą.Kamienica wybudowana w latach 50tych zachowała swój pierwotny styl architektoniczny oraz detal.
Okna zorientowane są na wschód/zachód dzięki czemu mieszkanie jest niezwykle jasne cały dzień.Ponieważ lokal znajduje się na 6piętrze z okien wychodzących na zachód widok obejmuje zarówno wewnętrzne zielone podwórko jak i panoramę miasta. W najbliższych planach ujęta jest odnowa klatek schodowych oraz montaż nowych stalowych wind.W chwili obecnej lokal ma podział na salon/sypialnia i kuchnię/jadalnię, jednak możliwy jest podzał na salon,sypialnię i widną kuchnię-taki podział ujęty jest w pierwotnych planach.
Bardzo ważnym ATUTEM tej położonej w centrum Warszawy lokalizacji jest BARDZO NISKI CZYNSZ – 390zł.Oprócz tego jest możliwe wykupienie miejsca parkingowego bezpośrednio przy budynku.Koszt to 30zł rocznie.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się: umożliwiająca wszelkie zakupy Hala Mirowska,
usługi, szkoły,przedszkola żłobki,galerie,kawiarnie oraz w spacerowej odległości Ogród Saski i Stare Miasto.
Mieszkanie jest wyremontowane i nadaje się do wprowadzenia lub przystosowania na firmę.Obecni właściciele pozostawią w cenie wszystkie elementy wyposażenie wnętrz oraz stałą zabudowę.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa