Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 59.48m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

REZYDENCJA PARKSIDE

Apartament o powierzchni 59,48m2 położony na  2 piętrze luksusowego kompleksu REZYDENCJA PARKSIDE KOPERNIKA 8, zlokalizowanego w samym centrum Krakowa, zaledwie kilka kroków od krakowskich plant i Rynku. Apartamenty mieszczą się w XIX wiecznej kamienicy sąsiadującej z innymi zabytkowymi budynkami z tego okresu. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja tego obiektu jest niewątpliwie największym atutem apartamentów Parkside. Przebudowana i rozbudowana kamienica zachowuje swoisty charakter architektury XIX wiecznej, nawiązującej szczegółem i podziałem nadbudowy do historycznych elewacji frontowych z tamtych czasów. Jednocześnie prawdziwie luksusowy i nowoczesny standard wykończenia wnętrz oraz unikalna stylistyka apartamentów stanowią o  wyjątkowości tego miejsca.

Wyjątkowo komfortowe apartamenty Parkside to także bezpieczeństwo oraz wygoda mieszkańców.

Budynek wyposażony jest w :

  •  podziemny garaż,
  • szybkobieżną windę,
  • videodomofony,
  • recepcję
  • monitoring części wspólnych. 

W standardzie wykończenia apartamentów znajduje się m.in. drewniana stolarka okienna, parapety z kamienia naturalnego, klimatyzacja indywidualna. Oddawane w stanie developerskim,z możliwością wykończenia.

W części tylnej budynku frontowego znajduje się nowa oficyna – budynek charakteryzujący się współczesną architekturą – z prostą szklaną elewacją oraz tarasem widokowym na szczycie. Pomiędzy oboma budynkami znajduje się ogólnie dostępne podwórze z wydzielonymi ogrodami dla mieszkańców apartamentów położonych na parterze oficyny. Istnieje możliwość wykupienia miejsc w garażu podziemnym za dodatkowa opłatą.

Dostępne są również apartamenty o innej powierzchni. 

Więcej informacji na stronie www.parkside.pl

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa