Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Kraków o powierzchni 72.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

Nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Obozowa

JESZCZE LEPSZA CENA! 6.500zł /m2

 Nowoczesne budownictwo, podwyższony standard mieszkania, bardzo przyjazna okolica i dogodny dojazd do centrum to największe atuty. Kameralny blok z 2005 roku znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Przy bloku plac zabaw dla dzieci.

Mieszkanie o pow. 70m2, ustawne i funkcjonalne. Składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju oraz strychu o powierzchni 12m2. Balkon znajduje się na całej długości mieszkania, wyjście z balkonu i pokoju większego. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Strych ocieplony, na podłodze wylewki. Istnieje możliwość zaaranżowania dla siebie dodatkowej powierzchni.

Bardzo dobrze rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe, w sąsiedztwie znajdują się centra usługowe: Tesco, Carrefour, Solvay Park, jak i rekreacyjne: Centrum Rekreacji na Zielonym Ruczaju oraz Centrum Sportu i Rekreacji na Szuwarowej, stadnina konna. Ponadto bardzo dobry dojazd do centrum jak również do autostrady A4. Kursują linie autobusowe nr 106, 116, 166, 253, 263, 608. Mieszkanie idealne dla tych, którzy cenią zaciszne i bezpieczne miejsca.

Kontakt: Anna Kowal-Flądro 12/269-50-15

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa