Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 54.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Al. Niepodległości i Rakowieckiej tuż obok parku Pola Mokotowskie, ścisłe centrum miasta to zaledwie dwie stacje metra do wejścia którego mamy parę kroków.

Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1934 r. budownictwo z tamtych lat charakteryzuje grube ceglane mury oraz imponująca wysokość ponad 3 m. Położone jest na pierwszej kondygnacji jest to bardzo wysoki parter w budynku składającym się z pięciu kondygnacji. Klatka bardzo czysta zadbana tuż po remoncie. Bardzo miłe spokojne sąsiedztwo.

Lokal ma powierzchnię użytkową 53,33m2 i składa się z dwóch pokoi 21m2 i 15m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, przedpokoju 3 m2 i łazienki 3 m2. Do mieszkania przynależy piwnica około 5m2 Okna wychodzą na zielone podwórze co zapewnia spokój i ciszę. Będąc praktycznie w centrum warszawy czujemy się jak w parku za miastem.

Mieszkanie idealnie nadaję się zarówno na cele mieszkalne jak i inwestycyjne ponieważ ten rodzaj budownictwa i lokalizacja ma wartość ponad czasową która stale rośnie nie ulegając wahaniom na rynku nieruchomości. Lokale w tej okolicy wynajmowane są za bardzo wysokie czynsze najmu. Mieszkanie z powodzenie może także pełnić funkcję biura, gabinetu, kancelarii

Mieszkanie jest opróżnione przygotowane do indywidualnej aranżacji. Ściany wygładzone i odmalowane na biało, na podłodze w pokojach i przedpokoju oryginalny parkiet dębowy, okna drewniane.

Serdecznie zapraszam do oglądania.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa