Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 45.50m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowBudynek z ogrodzonym podwórzem, wejścia od strony dwóch ulic. Budynek po remoncie wymieniono instalację, odnowiona, czysta klatka schodowa, nowa winda i domofony. Na piętrach są po trzy mieszkania.
Mieszkanie po remoncie generalnym w 2002 roku (z wymianą instalacji) i kolejnym w lutym 2009 r.

Mieszkanie o pow. 45,5 m.kw. (okna na północ i wschód).

Sypialnia: 3,6 x 4,5 m.kw. szafa rozsuwana, typu Komandor z lustrami, o długości 360 cm głębokość do ponad 1 m, od podłogi do sufitu okna na dwie strony, balkon, wykładzina.

Salon z kuchnią: 4 x 4,5 m.kw. pełne wyposażenie, kuchnia indukcyjna (mastercook, na gwarancji), piekarnik elektryczny (mastercook, na gwarancji), zmywarka (wszystkie sprzęty w zabudowie) lodówka, mikrofala, blat kuchenny i bar, dużo szafek (zabudowa do sufitu), kafle, terakota.

Łazienka: 2,2 x 1,5 m.kw. wanna z parawanem, umywalka, wc, szafka, pralka automatyczna bardzo ustawna kafle pod sufit.

Korytarz: około 8 m.kw. (kształt L) szafy rozsuwane 140 cm (głęboka ponad 1 m) oraz 147 cm (różna głębokość skos ściany), typ Komandor z lustrami, od podłogi do sufitu, terakota. Drzwi do mieszkania podwójne, antywłamaniowe, mają razem 6 zamków.

Balkon około 2,5 m.kw. na balkonie terakota, drzwi na balkon podwójne. Z balkonu widok na ciche, zielone podwórze. Z pozostałych okien widok na ulicę Dobrą.

W pobliżu mnóstwo zieleni i terenów spacerowych dzięki znajdującym się tu licznym parkom,
15 minut spacerkiem na Nowy Świat, Mariensztat, Plac Trzech Krzyży, 2 minuty nad Wisłę, do pomnika Syrenki.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa