Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 56.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie znajduje się w Budynku E (oddanym w lipcu 2006 r.) – w południowo-zachodniej części osiedla znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie dużego placu zabaw SBM Kabaty.

Zlokalizowane jest na parterze, posiada okna na wychodzące na wschód i na zachód oraz sporej wielkości balkon (6.2 m2) wychodzący na cichą i zieloną zachodnią stronę budynku.

Lokal ma łączną powierzchnię użytkową 56 m2 i składa się z: salonu (17.1 m2), sypialni (14.7 m2), kuchni (12.0 m2), łazienki (5.0 m2) oraz przedpokoju (7.2 m2).

W mieszkaniu znajdują się nowoczesne szafy wnękowe firmy Komandor, wyposażone w lustra, szuflady oraz osobne oświetlenie. Ich łączna kubatura to aż ponad 10 m3.

Salon (17.1 m2) wyposażony jest w uchylne okna i drzwi o dużej powierzchni, co zapewnia dopływ sporej ilości światła. Ponadto w pomieszczeniu zainstalowano szafę wnękową o pojemności prawie 2 m3. Podłoga w kolorze wenge.

Sypialnia (14.7 m2) – wyposażona w zabudowę Komandor z oświetleniem o pojemności 4.7 m3. Dodatkowo obszerny pawlacz – również z dodatkowymi lampkami.

Duża, osobna i widna kuchnia (12.0 m2) z widokiem na zieleń osiedlową. Wyposażona w obszerną i nowoczesną zabudowę pod wymiar w kolorze czerwonego wina: 6 metrów bieżących blatów, 18 szafek (w tym narożne oraz cargo), 5 m3 kubatury. Dodatkowo nowoczesny sprzęt w zabudowie: piekarnik wraz z płytą grzewczą Whirlpool (jedne z najwyższych modeli), okap Gorenje sterowany pilotem oraz zmywarka Whirlpool(również wyższy model). Ściany marmurowe, podłoga z wielkoformatowego polerowanego ciepłego gresu. Nowoczesne oświetlenie – aż 21 punktów świetlnych, możliwość sekwencyjnego załączania wybranych elementów.

Istnieje możliwość otwarcia kuchni na salon poprzez modyfikację ścianki działowej..

Łazienka (5.0 m2) w całości udekorowana kolorową glazurą, z dodatkowymi murowanymi i szklanymi półkami, wieloma punktami świetlnymi oraz podświetlanym lustrem. Wyposażona w grzejnik oraz pralkę Whirpool (wyższy model). Urządzenia sanitarne marki Roca, Riho oraz Deante.

Przedpokój (7.2 m2) z podświetlaną szafą wnękową Komandor (3.6 m3 pojemności) oraz szklanymi podświetlanymi półkami w przejściach do kuchni i salonu. Podłoga z wielkoformatowej terrakoty.

Balkon przestronny (6.2 m2), z pięknym widokiem na osiedlową zieleń. Ma na tyle sporo miejsce, że można na nim nie tylko postawić stolik z krzesełkami, ale i spokojnie zmieścić leżak oraz ewentualną suszarkę na pranie.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa