Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 37.66m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowZapraszam Państwa, do nabycia pięknego dwupokojowego mieszkania w inwestycji Zielony Żoliborz, budowanej przez Turret Development.
Zielony Żoliborz to unikalne osiedle apartamentów zlokalizowane przy ul. Rydygiera, o wysokim standardzie wykończenia, zarówno klatek jak i elewacji zewnętrznej połączonej z elementami piaskowca i granitu, czy całej zielonej aranżacji wewnętrznego dziedzińca. Obiekt oczywiście będzie monitorowany i wyposażony w portiernię i ochronę. Usytuowanie osiedla w centrum Żoliborza umożliwia szybki i dogodny dojazd do każdego miejsca w Warszawie. Zaledwie około pół kilometra obok zlokalizowane jest jedno z najbardziej znanych Centrów Handlowych ARKADIA. Unikalnym wyróżnikiem tego osiedla jest fakt połączenia kameralnej i luksusowej zabudowy z licznymi terenami zielonymi wokół.
Zapraszam także na stronę www.zielonyzoliboz.pl

Sprzedawane przeze mnie mieszkanie znajduje się na czwartym pietrze od strony wschodnio południowej dzięki czemu mieszkanie jest bardzo widne. Okna są drewniane i bardzo duże, co jest standardem dla budynków apartamentowych. Jego atutem jest przestronność, zwłaszcza z uwagi na bardzo wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń jak i z uwagi na wysokość ponad 280cm!!! Dodatkową zaletą tego mieszkania jest fakt, iż na całym osiedlu jest jedynie kilkanaście podobnych niedużych mieszkań, a zatem osiedle w żaden sposób nie traci typowego luksusowego charakteru Apartamentowego.
Zgodnie z najnowocześniejszymi standardami mieszkanie to można przyłączyć do klimatyzacji centralnej, która jest zbudowana w infrastrukturze budynku.
Dodatkowym unikalnym plusem mieszkania jest przestronna logia zapewniająca intymność i relaks. Na logi jest przewidziane nieduże podręczne pomieszczenie oraz przyłącza klimatyzacji.
Do mieszkania jest także możliwość zakupu pomieszczenia gospodarczego o wielkości około 4m oraz nieobowiązkowego garażu podziemnego.

Mieszkanie ma dokładnie 37,66m oraz logie 5,92m, a zatem łącznie ma 43,58 m. Pomieszczenie gospodarcze jest osobnym wydzielonym pomieszczeniem o dokładnej wielkości 3,4m. Mieszkanie jest dwupokojowe z dużą komfortową łazienką i przestronnym holem. Naprawdę ogromnym atutem jest wysoki standard wykończenia osiedla, funkcjonalny dwupokojowy układ oraz fakt, iż mieszkanie będzie odebrane w stanie developerskim, który umożliwia aranżację i wykończenie według własnego gustu i zasobności finansowej.
Mimo iż obecnie mieszkanie jest już gotowe, to będzie oddane pod koniec 2011 roku, a zatem jest szansa zamieszkania w nim jeszcze w tym roku.

Cena ofertowa za mieszkanie to 348.600 PLN brutto + odstępnę z tylko 6000PLN
Składniki dodatkowe ale zawarte w w/w cenie:
logia 5,92 x 1080PLN/m brutto czyli 6393,6 PLN brutto
pomieszczenie gospodarcze 3,41m x 1.500PLN/m = 5.115PLN brutto

obecnie trzeba wpłacić dla Developera około 105.000PLN, a resztę przy odbiorze (wrzesień – grudzień 2011 rok)

Możliwość nabycia Garażu podziemnego /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Żoliborz

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa