Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zbycia w miejscowości Łomianki o powierzchni 267.00m2

Dom na sprzedaz Lomianki MaderaNieruchomość zlokalizowana w Dąbrowie Leśnej – miejscowości przyległej do Puszczy Kampinoskiej (zielonej, południowej części Łomianek, już na wysokiej skarpie). Ze wszystkich osiedli podwarszawskich, to właśnie Dąbrowa Leśna znajduje się najbliżej centrum Warszawy. Z uwagi na korzystny, zachodni układ wiatrów w przeważającej części roku ma to kapitalny wpływ na mikroklimat panujący w tej miejscowości. Dobre połączenie komunikacji zarówno miejskimi środkami lokomocji, jak istniejącą i planowaną do budowy siecią dróg zapewniającą szybki kontakt z Warszawą i doskonałe połączenie z drogami krajowymi. Liczne rezydencjonalne domy posadowione w tej miejscowości nadają jej niepowtarzalnego, ekskluzywnego uroku. Budynek mieszkalny jednorodzinny wolno-stojący, częściowo podpiwniczony, zapewnia wysoki komfort zamieszkania nawet ;licznej rodzinie. Projekt architektoniczny powstał w uznanej pracowni architektonicznej na indywidualne zamówienie.

Bryła domu jest zwarta, powstała na bazie prostokąta. Układ nośny mieszany, ściany nośne zewnętrzne i wewnętrzne.

Układ funkcjonalny jest następujący:

Parter to część dzienna, mieszcząca salon z kominkiem, jadalnią i otwartą kuchnią, gabinet, holl, w.c. oraz strefę techniczną z piecem co i c.cw, miejscem na wannę, pralkę i suszarkę. Z hollu wejście do niewielkiej piwnicy.

Piętro – z wygodnymi schodami – to 3 jasne sypialnie i 2 łazienki oraz obszerna garderoba.

Stan zaawansowania budowy domu przewidziany do sprzedaży określany jest jako pełny deweloperski. Nabywcy pozostaje uzupełnienie według własnych upodobań kolorystycznych podłóg, białego montażu.

Dom zbudowano z materiałów i elementów najwyższej jakości dochowując wielkiej staranności w wykonaniu. I tak, ściany nośne to cegła Porotherm 25 cm, elewacja ocieplona 15 centymetrową warstwą wełny mineralnej z tynkiem mineralnym i wstawkami z piaskowca, dach pokryty szlachetną dachówką Domino firmy Creaton, wysokiej jakości obróbki dekarskie, rynny i spusty. Fundament i podłoże parteru ocieplono wg surowych norm styrodurem i wykonano izolację p. wilgoci z folii kubełkowej. Przy wszystkich spustach zakopano studzienki chłonne na nadmiar wody z gwałtownych padów atmosferycznych. Cokół i parapety z granitu Strzegom. Kompletna instalacja elektryczna, alarmowa, telefoniczna i co – w tym grzejniki podłogowe przy dużych oknach i ogrzewanie podłogowe pod terrakotę. Taras przed domem. Elewacja będzie malowana w końcowej fazie robót wykończeniowych stwarza to dogodną sytuację co do wyboru koloru.

Istotnym uzupełnieniem podnoszącym walory funkcjonalne nieruchomości jest wolnostojący parterowy pawilon o powierzchni całkowitej 72 m2, gdzie mieści się mieszkanie i garaż. Mieszkanie może być wykorzystane jako lokum gościnne lub służbowe, garaż natomiast jest dwu-stanowiskowy do garażu przylega pomieszczenie gospodarcze typu skład mebli ogrodowych lub narzędzi ogrodniczych.

Działka w trakcie zagospodarowania są planowane i wykonywane sukcesywnie nasadzenia krzewów. Teren jest ogrodzony, ze ścieżkami komunikacyjnymi i placykiem manewrowym przed garażem (szlachetny pol-bruk). W granicy posesji zlokalizowano altankę śmietnikową.

Sąsiedztwo nieruchomości to domy mieszkalne nowej generacji i starsze które są sukcesywnie modernizowane lub rozbierane przy przygotowaniu pod nowe budowy. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Łomianki/Łomianki

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa