Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 47.10m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Warszawa, Ursynów, Imielin, 47,1 mkw, 2 pokoje, rok budowy 1985 – cena: 410 000PLN

Przedmiotem oferty sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze/3 w budynku z 1985 roku (rama H) w dzielnicy Ursynów/Imielin. Do stacji [M] Imielin 7 minut piechotą. Budynek usytuowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ursynowa, dwa kroki od wspomniajej stacji metra. Taka lokalizacja gwarantuje z jednej strony szybkie połączenie z centrum Warszawy, z drugiej atmosferę relaksu po godzinach pracy i w weekendy. Ursynów, a w szczególności otoczenie tego bloku cieszą się bardzo dobrą opinią. Nie ma tutaj zgiełku i hałasu, jest też bezpiecznie i spokojnie. Ważną informacją jest również łatwość zaparkowania samochodu.

Mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Duży pokój – 19 mkw, mały pokój – 10,5 mkw, kuchnia, widna, oddzielna – 6 mkw. Łazienka, ok 3 mkw. Wystawa okien północno-wschodnia. Duża loggia – ok 5 mkw. Piwnica – 9 mkw.

Budynek, w którym znajduje się opisywane mieszkanie prezentuje się bardzo elegancko, niedawno wykonano kompleksowo remont elewacji zewnętrznych wraz z termoizolacją, odnowiono klatki schodowe, jak również zostały wymienione wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami. W okolicy budynku znajdują się przedszkola i szkoły, sklep wielkopowierzchniowy, kino, boiska itp. Dodatkowo mnóstwo terenów zielonych, no i oczywiście niedaleko las Kabacki.

cena: 410 000PLN stanowi zaproszenie do indywidualnych negocjacji

Oferta godna uwagi, polecam i zapraszam do oglądania,

 

 

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa