Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 38.63m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzytulne, ciche, klimatyczne mieszkanie w kamienicy z cegły, w jednej z najlepszych dzielnic Warszawy – Powiślu, z doskonałą komunikacją.

Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej, oddzielnej kuchni z ekspozycją okien na południowy – wschód, na wewnętrzny dziedziniec, na rosnące pod oknem drzewo. Okna nowe, drewniane. Łazienka z wanną, po remoncie, w jasnej glazurze i terakocie. W kuchni pozostaje cała zabudowa kuchenna, kuchenka gazowa Mastercook (pozostały sprzęt: pralka Bosch i lodówka Vestfrost – do domówienia), co znacznie obniża koszty urządzenia nowego mieszkania. Duża szafa wnękowa w przedpokoju zapewnia bardzo dużą powierzchnię do przechowywania. Jest oczywiście piwnica ok. 3 m2. Wysokość mieszkania 2,70 m. Czynsz 300 zł + 115 zł fundusz remontowy.

W budynku została wyremontowana klatka schodowa, wymieniono piony wod. – kan., w tym roku zaplanowany jest montaż windy.

Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa.

W sąsiedztwie sklepy, sklepiki zapewniające wachlarz podstawowych usług: warzywniak, sklep spożywczy, herbaciarnia, księgarnia itd. Nowo utworzony Plac Targowy w ślepej uliczce między wiaduktem Mostu Poniatowskiego z jednej strony, nasypem trasy kolei średnicowej z drugiej, a ulicą Leona Kruczkowskiego z trzeciej stron, w każdą sobotę od godziny 7:30 do godziny 14:30, zapewnia świeże artykuły spożywcze.

Bardzo dobra KOMUNIKACJA:
– połączenie autobusowe z: ul. Dobrej – 118, 150, 166, ul. Tamka – 118, 155, ul. Kruczkowskiego/ul. Tamka – 125, 150, 512.
– SKM – Przystanek Warszawa- Powiśle, w odl. 2 min.

OFERTA dedykowana:
– młodym osobom rozpoczynającym samodzielne życie,
– inwestorom, pod wynajem – dwa niezależne pokoje, bliskość UW.

Zapraszam do obejrzenia mieszkania.

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego* /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście/Śródmieście

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa