Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 44.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie nowocześnie wykończone, składa się z: sypialni (10m); oddzielnej widnej kuchni (7m), łazienki (5m) oraz salonu (18m) z którego jest wyjście na taras (20m). Na tarasie wielka szafa, która służy jako schowek.
Wszystkie elementy mieszkania odznaczają się wysokim standardem. Kuchnia widna, urządzona i umeblowana – sprzęt AGD w zabudowie w cenie. Na podłodze położony parkiet dębowy, w przedpokoju i sypialni szafy wnękowe. Mieszkanie jasne i doświetlone. W cenie mieszkania (widoczne z okien) miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym.
Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Przedstawiane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, na osiedlu wybudowanym przez firmę Budimex , oddany do użytku etapami w latach 2004/5r. Osiedle wyposażone w wszelkie udogodnienia jak również zabezpieczenia zapewniające komfort i bezpieczeństwo osobom go zamieszkującym, placem zabaw, garażem podziemnym, garażem zewnętrznym wielopoziomowym.
Gmina Centrum; dzielnica Wola; komunikacja – tramwaje i autobusy. W pobliżu basen, teatr, szkoły i przedszkole, szpital, poczta, place zabaw dla dzieci,Park Moczydło, sklepy i inne punkty usługowe. Czynsz 400zł/4os.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa