Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zakupu w miejscowości Warszawa o powierzchni 580.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowNieruchomość, która już dziś przynosi dochód!!!
Kamienica z budynkami magazynowo-produkcyjno-biurowymi.

Nieruchomość składa się z części mieszkaniowej (cztery odrębne mieszkania), oraz z pomieszczeń produkcyjnych, które aktualnie są wynajmowane, przynosząc dochód.

Budynki znajdują się na działce o powierzchni 600 m kw. Działka przylega krótszym bokiem do ulicy. Janiszowskiej (Okęcie, w pobliżu Al. Krakowska), na wysokości Instytutu Lotnictwa. W sąsiedztwie podobne domy.

Dom mieszkalny składa się z czterech mieszkań 30m kw., 40m kw. oraz 2 mieszkań po 70m kw. Wybudowany 1936 roku, w 1994 przeprowadzono remont kapitalny oraz w 2005 został ocieplony. Do jednego z mniejszych mieszkań oraz obu większych wchodzi się od frontu poprzez wspólną klatkę schodową. Do drugiego małego mieszkania odrębne wejście. Istnieje możliwość połączenia obu tych mieszkań. Na pierwszym i drugim piętrze, lokale o powierzchni 70m2 każdy (dwa duże i widne pokoje (24 i 28m kw.), przedpokój, kuchnia i łazienka. Pomiędzy kondygnacjami drewniane stropy co pozwala na dowolne łączenie mieszkań w pionie przy pomocy wewnętrznych schodów. Całość może być zaadaptowana na cele mieszkaniowe, bądź biurowe.

Budynek gospodarczy z1989 roku o ogólnej powierzchni 240m2, obecnie wykorzystywany na działalność usługową i magazyn. Na poziomie gruntu hala o powierzchni 180m kw i wysokości 3,40. oraz pomieszczenia biurowe. Na piętrze dodatkowe pomieszczenia, do dowolnej aranżacji.

Przedstawione wyżej propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości, przed jej nabyciem. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Włochy/Okęcie

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa