Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na sprzedaż cztero pokojowe w miejscowości o powierzchni 81.00m2

Mieszkanie na sprzedaz  Pragnę zaprezentować Państwa ekskluzywnie wyposażone mieszkanie na osiedlu „Kolegialna” w Płocku u zbiegu ulic Kolegialnej i Kilińskiego. Jest to reprezentacyjna okolica, doskonale skomunikowana, bezproblemowy dojazd bez potrzeby przebijania się przez ścisłe centrum praktycznie ze wszystkich kierunków. A zarazem w klika minut piechotą można dotrzeć do Ratusza, Katedry, mueum itd.

Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład, doskonale zaaranżowane, urządzone gustownie z rozmysłem i smakiem. Jego powierzchnia to 81,10m2, znajduje się na pierwszym piętrze w murowanym budynku 4-ro piętrowym z windą. Odnowione dwa lata temu, wyposażone do zamieszkania bez żadnych nakładów(cena nie obejmuje jedynie sprzętu TV/Audio).

Składa się z pokoju dziennego (22,5m) osobnej widnej kuchni z jadalnią ( 11,3m) o oryginalnym kształcie, dwóch sypialni (11,6m) i (10,2m), garderoby(7m), łazienki ( 6m), wc (2m) oraz przedpokoju (10,4m). Z pokoju dziennego jest wyjście na duży widokowy balkon ( 6m). Ekspozycja okien na stronę wschodnią i południowo- zachodnią. Solidne antywłamaniowe drzwi wejściowe z systemem Gerda, rolety antywłamaniowe a wejście do budynku zabezpiecza domofon. Klatka schodowa czysta, przestronna i pachnąca świeżością, rozsądny czynsz..

Aby docenić wszystkie walory tego wyjątkowego miejsca jego funkcjonalność, wygodę, elegancję i prestiż wynikający z zamieszkania właśnie tu, koniecznie trzeba to zobaczyć i właśnie do tego gorąco zachęcam. /MAZOWIECKIE/Płock m./Płock M./Płock

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa