Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Śliczne 53 m2 mieszkanie w nowym budownictwie

Mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu zamkniętym, na dachu bloku znajduje się taras dla mieszkańców. Osiedle zostało oddane do użytku w 2009 roku, pod blokiem znajdują się garaże podziemne. Blok posiada windę z garażu do ostatniego 3 piętra.
Powierzchnia mieszkania wynosi 53 m2, salon połączony jest z aneksem kuchennym, kuchnia 6 m2, salon 22 m2, pokój 12 m2, łazienka 5 m2, hol 5 m2,
garderoba 3 m2. Mieszkanie było projektowane przez projektanta i urządzane pod jego nadzorem. W mieszkaniu użyto wysokiej jakości materiałów do wykończenia. W kuchni na podłodze i ścianach położono gres szlifowany, pozostaje zabudowa kuchenna. W salonie jedna ze ścian wykończona jest kamieniem naturalnym, pozostałe ściany to gładź pokryta farbami silikonowymi, na podłodze położona jest deska barlinecka, w łazience wykończenia gresem szlifowanym, drewno, lustra, wysokiej klasy biały montaż (muszla sedesowa, bidet, umywalka nablatowa osadzona na półce szklanej), kabina prysznicowa wykonana na zamówienie ze szkła piaskowanego, garderoba ma w sobie półki laminowane, drążki na wieszaki, na podłodze gres szlifowany.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa