Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65 m2 położony w bardzo atrakcyjnej części Opola – Dzielnicy Kwiatów.
Remont mieszkania miał miejsce w 2009 roku, zostały wymienione okna, położono panele i kafle, podłogi gresowe w aneksie z hallem.
Jeden z czterech pokoi jest otwarty na kuchnię i hall, gdyż została wyburzona ściana. Mieszkanie ustawne, sprawia wrażenie znacznie większego, niż wynika z metrażu. 3 pozostałe pokoje są o powierzchni: 12 m2, 10 m2, 9 m2. WC i łazienka są oddzielnie.
Elewacja i ocieplenie budynku wykonane w 2006 r., klatka schodowa odremontowana w 2008 r. Do lokalu przynależy duża piwnica.
Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, są kraty w oknach,jest także możliwość wygrodzenia dla swoich potrzeb ogródka i dobudowania tarasu
Okolica jest cicha, bardzo zielona, sąsiedztwo na klatce spokojne. W pobliżu jest żłobek, przedszkole i szkoła – w odległości kilku minut, za blokiem duży, strzeżony, ogrodzony plac zabaw. Gimnazjum i liceum jest po drugiej stronie ulicy. Parking niestrzeżony przed budynkiem, strzeżony kilka minut od domu. W okolicy liczne sklepy, poczta, przystanek autobusowy.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa