Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie pod wynajem trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 115.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa MokotowKw dzięki czemu oferowany państwu apartament posiada zupełnie prywatny, wydzielony ogród oraz loża. Budynek ma całodobową ochronę, garaże. Informacje dodatkowe
2 miejsca parkingowe

serdecznie zapraszam na prezentacje!
na państwa prośbę możemy dosłać rzuty oraz plany. Apartament w kameralnym apartamentowcu na starym mokotowie

lokalizacja:
apartament znajduje się jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku – na starym mokotowie. Budynek posadowiony jest na działce o pow 1025 m. Poziom niższy to pomieszczenie sypialniane z łazienką oraz garderobą z wyjściem na loża. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających a także wizji lokalnej. Standard
apartament całkowicie wykończony materiałami najwyższej jakości. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od pałacu kultury oraz mieszcząca się w bliskim sąsiedztwie metra oraz innych środków transportu jak również głównych arterii warszawy, daje swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny. Układ pomieszczeń:
kondygnacja pierwszy to przestronny salon, który wraz z jadalnią tworzą przestrzeń niespełna 40 m, pomieszczenie sypialniane niespełna 15 m, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo pierwszorzędna klatka chodowa. Budynek:
apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja – zaledwie 4 apartamenty w całym budynku. Rozwiązania zastosowane przy modernizacji a także rozbudowie budynku pozwoliły na połączenie uroków mieszkania w starej kamienicy położonej na zgrabnej, porośniętej starodrzewem działce z wygodami nowoczesnego apartamentowca. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz posiada charakter informacyjny. Budynek wykończony w nowoczesnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej jakości, powstał w wyniku rewitalizacji przedwojennej kamienicy z ciekawą historią.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa