Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie pod wynajem trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 110.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowOferujemy Państwu do wynajęcia piękny apartament usytuowany w prestiżowej lokalizacji malowniczo zielonego Mokotowa, u zbiegu ulic Woronicza i Etiudy Rewolucyjnej. Apartament ten należy do kompleksu Osiedla „Woronicza Park” położony
w bliskim sąsiedztwie Osiedla „Marina”. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku zachwycić może Państwa zielony park ze starannie zaprojektowaną architekturą roślinną. Osiedle, w którego kompleksie pozostaje budynek, jest strzeżone i monitorowane.

Usytuowanie budynku gwarantuje Państwu dogodną komunikację z innymi dzielnicami Warszawy. Podkreślić należy, iż doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do lotniska. Jednocześnie otoczenie zielonych połaci terenów niezabudowanych stwarza bardzo dobre warunki do wypoczynku w ciszy i spokoju.

Mieszkanie, które Państwu oferujemy, znajduje się na dziewiątym piętrze nowoczesnego budynku unikalnie i bardzo funkcjonalnie zaprojektowanego, mieszczącego się przy ulicy Woronicza 78 w Warszawie. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 110 m2, przy czym mieszkanie jest dwustronne – od strony południowej został zaaranżowany salon, natomiast od północnej – sypialnie. Budynek cechuje wysoki standard wykończenia (przestronne klatki schodowe, winda). Do apartamentu należy także miejsce garażowe.

Dzięki dużej powierzchni, w mieszkaniu znajdują się dwie jasne i obszerne sypialnie, posiadające szafy ścienne – garderoby, połączone z nowocześnie i gustownie urządzonymi łazienkami, wyposażonymi w najwyższej jakości armaturę. Atrakcyjnie zaaranżowane lustrzane szafy dają optycznie wrażenie większej przestrzeni.
Z okien sypialni rozpościera się widok na warszawski Manhattan, a z przytulnego balkonu widać tereny dawnego gospodarstwa ogrodniczego, na których wkomponowano bogatą i egzotyczną roślinność.

Część dzienną stanowi przestronny salon
o łagodnie zaokrąglonych krawędziach, z szerokim oknem. Z salonu jest wejście do półotwartej kuchni, która wyposażona jest w sprzęt AGD: zmywarkę, piecyk i płytę grzewczą, okap, a poza tym armaturę doskonałej jakości. Całość zaprojektowana jest w ciepłej kolorystyce brązu
i beżu. Do salonu prowadzić Państwa będzie hol,
w którym zauważyć można wkomponowane we wnęki duże szafy. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa