Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na wynajem dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 56.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa SrodmiesciePośrednik odpowiedzialny: joanna czapska (licencja zawodowa nr 4585),
przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz posiada charakter informacyjny. Z salonu rozchodzi się niepowtarzalny widok na ulicę bonifraterską jako że cała zachodnia ściana salonu jest przeszklona. Dodatkowe informacje/lokalizacja:
kameralna, szykowna inwestycja – jedynie 14 apartamentów w budynku, 3 apartamenty na piętrze. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym a także komórka lokatorska (5m2). Elegancki, słoneczny, dotąd niezamieszkały apartament tuż przy starym mieście!

rozkład pomieszczeń:
apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (całość 27 m2), sypialni (10 m2), skąd jest wyjście na loggię (8 m2), oddzielnej łazienki a także toalety a także hallu (11m2) zabudowanego szafami wnękowymi. W pobliżu gmach sądu najwyższego, pałac krasińskich, ambasada chin. Kuchnia w pełni wyposażona (lodówka, kuchnia elektryczna z piecykiem, zmywarka, czajnik elektryczny). Na podłodze jasny bambus, nowoczesne oświetlenie, wtapiane kamienie na podłodze w toalecie, markiza/roleta zewnętrzna osłaniająca przeszkloną południową ścianę salonu przed słońcem, klimatyzacja, drewniane stolarka okienna, marmurowe parapety. Na życzenie klienta apartament może zostać umeblowany,
bardzo atrakcyjna, zielona okolica w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiej starówki. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa