Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na wynajem cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 95.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowOsiedle Dom Development, „Króla Olbrachta” – strzeżone, położone na rogu Olbrachta i Sowińskiego (wjazd od Sowińskiego). Oddane do użytku w 2009 roku, zbudowane przez Hochtief.

Lokal o powierzchni 95,3 metrów kwadratowych, VI piętro, wraz z miejscem garażowym (garaż podziemny) i komórką lokatorską. Lokal jest wykończony, teraz bez mebli, oświetlenia itp. Własciciel zgodził się zakupic wyposażenie, zalaozyc oswietlenie itp pod potrzeby przyszłego najemcy.
Okna wychodzą na wschód (3 sypialnie) i zachód (kuchnia i duży pokój, z loggią). Mieszkanie ma 4 pokoje, hol, kuchnię, 2 łazienki, 1 wc, garderobę.

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, położone jest w spokojnej okolicy, w atrakcyjnym otoczeniu parków Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło. Pełna infrastruktura: szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, żłobek, poczta, przychodnia, centra handlowe Wola Park i Fort Wola, sklepy, baseny, hala sportowa, siłownia, fitness. Dobra komunikacja, szybki dojazd do najważniejszych punktów miasta (sąsiedztwo ulicy Górczewskiej, Wolskiej, Kasprzaka i Prymasa Tysiąclecia.
*Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilenego. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola/Wola

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa