Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 47.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSympatyczne trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Lokal narożny z ekspozycją okien na wschód oraz południe. Nowe okna PCV. We wszystkich pokojach na podłodze panele. W pozostałych pomieszczeniach terakota. Łazienka wspólna z WC, z kabiną prysznicową oraz miejscem na pralkę. Kuchnia widna i oddzielna. Istnieje możliwość jej otwarcia na pokój (11m2), poprzez wyburzenie fragmentu ściany działowej. Uzyskamy wtedy 18 metrowy pokój z aneksem kuchennym. Mieszkanie w częściowej amfiladzie. Wejścia do dwóch pozostałych pokoi/sypialni bezpośrednio z salonu. Z salonu wyjscie na balkon. Przedpokój wykończony boazerią. Znajdziemy tu pojemną szafę wnekową oraz pawlacz. Mieszkanie wymaga co prawda odswieżenia, pozostawia jednak sporo możliwości aranżacyjnych. czynsz 400zł.
Niski , czteropietrowy budynek bez windy. Budynek docieplony. Odnowiona elewacja oraz wymienione instalacje (gazowa, wodno-kanalizacyjna). czyste zadbane klatki.
Doskonały punkt komunikacyjny. Swobodny dostep do pełnej bazy usługowowej (sklepy z różnym asortymentem,punkty usługowe, apteka, przedszkole, szkoła etc.) W pobliżu duży, ogrodzony, dobrze wyposażony plac zabaw dla najmłodszych. Niezwykle zielona i spokojna okolica. W pobliżu Park im. Malickiego z uroczym oczkiem wodnym oraz Pole Mokotowskie. Nieco dalej park szczęśliwicki. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ochota/Rakowiec

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa