Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 46.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow3 pokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra „Wawrzyszew” w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy (Bielany).
Pomimo niewielkiego metrażu w mieszkaniu znajdują się 3 ustawne pokoje (16,5, 11, 8 m2), widna kuchnia (3,5m2), przedpokój (3,5 m2), łazienka (3,5 m2), balkon (2,5m2). Pokój „dzienny” (16,5m2) jest pokojem przechodnim do kuchni oraz do średniej sypialni.
Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości ok. 3,5 m2.
W mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja bardzo przydatna podczas letnich upałów.
W mieszkaniu wymienione zostały okna (na plastikowe), drzwi wejściowe (na antywłamaniowe drzwi firmy Gerda) oraz część drzwi wewnętrznych (na bardzo praktyczne drzwi w naściennym systemie przesuwnym).
W pokojach i przedpokoju na podłodze znajduje się parkiet dębowy. W kuchni i łazience na podłodze terakota na ścianach płytki.

W bloku w tym roku odnowiono elewację (oraz ocieplono blok) ,domofon. Została wymieniona instalacje CO, instalacje wodne, drzwi wejściowe, okna na klatkach schodowych.
W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się stacja metra Wawrzyszew, przystanek autobusowy, przedszkola, szkoły, place zabaw, przychodnia, bazar „Wolumen” oraz lasek bielański. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku przebiega ścieżka rowerowa, którą można dojechać do ładnej trasy rowerowej prowadzącej laskiem bielańskim.

Mieszkanie dostępne do zamieszkania od początku lutego 2011.
Dodatkowe zalety

* telefon, internet, TV kablowa, centralne ogrzewanie, ogrzewanie miejskie, domofon

Okolica

* basen, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, autobus, metro, bazarek, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa