Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 74.03m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowNiepowtarzalna, prestiżowa lokalizacja w sercu Starego Mokotowa, tuż przy Parku Dreszera!!!

Ulica Ursynowska to jedna z bardziej malowniczych ulic na Mokotowie. Znajduje się przy niej Ogród Jordanowski, Park im. Orlicza Dreszera, a także wiele starych kamienic i willi w niepowtarzalnym przedwojennym klimacie. Piękna i urokliwa okolica. Cisza, spokój oraz mnóstwo zieleni.

Mieszkanie narożne, jasne, o dużych możliwościach aranżacyjnych (pierwotnie było 2-pokojowe). Wysokość pomieszczeń 310 cm.

Część dzienną mieszkania stanowi salon połączony z gabinetem za pomocą 4-skrzydłowych drzwi. Oba pomieszczenia od strony południowej z widokiem na centralną część Parku Dreszera. Z gabinetu wyjście na balkon 8m2. Kuchnia dostępna jest zarówno z holu, jak i z salonu. Hol wejściowy z zabudowanymi szafami, dostęp do wc połaczonego w głębi z pomieszczeniem gospodarczym. Sypialnia ok. 15m2 z łazienką z wanną, która posiada również dostęp do pomieszczenia gospodarczego opisanego wcześniej.

Kameralny budynek wykonany w tradycyjnej technologii z 1936 roku, ogrodzony, z ogrodem przed frontem budynku do dyspozycji mieszkańców.

Świetny punkt komunikacyjny: tramwaje, autobusy oraz metro Racławicka w odległości około 600 m. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa