Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 64.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu na Białołęce w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia się od zaraz. Wykończenie kuchni 7m2: ściany – glazura nowego typu, podłoga – terakota (kuchnia INDESIT, zmywarka Whirpool, zabudowa IKEA).
Wykończenie przedpokoju: w przedpokoju (7 m2) po prawej stronie szafa w zabudowie (SENATOR), następnie wejście do salonu. Podłoga: terakota.
Salon (24 m2), połączony z kuchnią, od strony wschodniej wyjście na balkon (2,5 m2), okno od strony południowej, wydzielona część do pracy (zabudowana biblioteka, biurko do pracy przy komputerze). Podłoga: klepka dębowa.
Łazienka: 5 m2 (kabina prysznicowa, WC, umywalka, na podłodze terakota, na ścianach glazura (kolory w tonacji jasnoniebieskiej), wentylacja grawitacyjna + mechaniczna).
Dwie sypialnie: 11 m2, podłoga: klepka dębowa, dwa okna od strony północnej, szafa zabudowana (SENATOR); 10 m2, okno od strony północnej i małe okno od strony wschodniej.
Do mieszkania przynależy piwnica (2,7 m2, wysokość 4 m) i jedno miejsce w garażu podziemnym na 10 samochodów. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka/Nowodwory

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa