Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 54.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSłoneczne, dwupokojowe mieszkanie z klimatem, na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z cegły, z lat 50. Świetna, prestiżowa lokalizacja na Mokotowie. W bezpośrednim sąsiedztwie Park Łazienkowski, wejście do parku 100 metrów od budynku. Spokój, cisza i mnóstwo zieleni. Szybki dojazd do bardzo blisko położonego centrum Warszawy.

Mieszkanie wyjątkowe z ogromnym potencjałem. Dwa przestronne i pełne słońca pokoje (strona południowa). Duża kuchnia (10m2, od strony północnej) z pięknym widokiem na zieleń podwórka. Dużym plusem mieszkania są duże okna w każdym z pomieszczeń zapewniające im bardzo dobre doświetlenie. Mieszkanie dwustronne: południe, północ. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6m2.

W zadbanej kamienicy wymieniono wszystkie piony wodne, gazowe i wodno-kanalizacyjne. Klatka schodowa czysta i po remoncie, z domofonem.

W najbliższej okolicy pełna infrastruktura: sklepy, banki, poczta, szkoły, restauracje itp. Liczne linie autobusowe zapewniają szybki i wygodny dojazd do centrum miasta, który zajmuje zaledwie kilka minut.

POLECAM!!! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa