Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 62.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowWspaniałe przestronne dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Gruntowny remont przeprowadzony w tym roku, wszystkie instalacje wymienione. Antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Drewniane drzwi wewnętrzne i parapety.
Na podłodze egzotyczny parkiet, w łazience terakota. Pod podłogą izolacja akustyczna.
Mieszkanie ciche i słoneczne dzięki oknom w pokoju i salonie wychodzącym na pd-wsch i pd-zach.
W KUCHNI wysokiej jakości sprzęt agd. Szafki i szuflady z mechanizmem cichego zamykania, głębsze od standardowych o 10cm. Nad blatem podświetlana szyba. Niezabudowane wejście do kuchni z salonu.
SALON bardzo duży z wyjściem na balkon. Ciekawą atrakcją jest projektor i kino domowe. Z okien widać zieleń podwórka.
W SYPIALNI 12,5m2 pojemna szafa z pawlaczem.
PRZEDPOKÓJ: Oprócz szafki na obuwie i szafy na ubrania znalazło się miejsce na domowe biuro. Pawlacz przy drzwiach wyposażony w domową serwerownię.
Duża, jasna ŁAZIENKA z oknem. Łazienka duża z oknem. Dzięki kolorystyce płytek i elementów szafek i drzwi daje uczucie ciepła. Podłoga ogrzewana z centralnego w sezonie a poza sezonem ogrzewana elektrycznie. Tuż za oknem stoi rozłożyste drzewo które chroni prywatności użytkowników. Wanna duża z prysznicem i deszczownicą. Nad wanną jest składany parawan.
Możliwość zakupu dodatkowo garażu w cenie 23 tys.
Otoczenie jest ciche i spokojne. Bardzo blisko linie tramwajowe i autobusowe umożliwiające bezpośredni dojazd do centrum; starówkę i inne części miasta. W niedługim czasie ma powstać w pobliżu metro przy Rondzie Daszyńskiego.
Meble stałe zostają, natomiast pozostałe jest możliwość odkupienia. wokoło przedszkola, szkoły, uczelnie, sklepy, bankomaty, banki, hotele, muzea, urzędy, idealny dojazd do centr handlowych (Klif, Jupiter, Arkadia, Wola Park, Fort Wola, Złote Tarasy), szpitale. Tuż obok pizzeria, troszkę dalej puby, bary, restauracje.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa