Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 147.15m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MarcinkowiceMieszkanie położone w eleganckim budynku Miasteczka WILANÓW. Osiedle chronione i bezpieczne.
Okna salonu, jadalni i kuchni, wychodzą na ładny park osiedlowy. Widok jest bardzo przyjemny i zachęca do wypoczynku na balkonie, zwłaszcza w długie, letnie wieczory lub słoneczne poranki z kawą.
Cale mieszkanie zaprojektowane przez architekta. Mamy 2 łazienki /7,52m. oraz 4,44m./, WC/1,58m./ garderobę /6,49m./ Także duży hall 17,1 m. i korytarz /15,95 m./.
Mieszkanie bardzo przestronne i bardzo funkcjonalne. Wykończone doskonałymi materiałami z bogatym wyposażeniem. Całe stałe wyposażenie mieszkania typu ozdobne lampy, regały w garderobie, wyposażenie łazienek, zabudowa kuchni wraz ze sprzętem dobrej klasy zostaje w cenie.
Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, również stanowią całość ceny i są doskonałym atutem, podnoszącym wartość nieruchomości.
Mieszkanie z cała pewnością jest przyszłościowe dla wieloosobowej rodziny, która ceni spokój, wszelkie wygody i niedaleką odległość do centrum miasta, dobrze skomunikowaną. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wilanów

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa