Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu w miejscowości Warszawa o powierzchni 138.58m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzedwojenne, klimatyczne mieszkanie w bardzo zadbanej kamienicy. Idealne zarówno na cele mieszkalne, jak i na reprezentacyjne biuro/kancelarię.

LOKALIZACJA
Mieszknie położone jest przy ulicy Lwowskiej – jednej z nielicznych uliczek Śródmieścia, w której zachowane zostały liczne przedwojenne kamienice. Mieszkanie posiada bardzo dogodną komunikację miejską: z jednej strony Plac Politechniki, z drugiej strony ul. Koszykowa oraz bliskość Marszałkowskiej zapewniają pieszą odległość do licznych linii tramwajowych i autobusowych. Okolica ta tętni życiem, blisko znajdziecie Państwo liczne restauracje, kluby, pełną gamę lokali usługowych czy szkoły.

MIESZKANIE
Mieszkanie wymaga generalnego remontu natomiast zachowana jest w nim oryginalna stolarka drzwiowa i okienna, zachowane są podłogi i część sztukaterii. Pomieszczenia mają wysokość ponad 3,5m. Okna w trzech pokojach wychodzą na stronę wschodnią, pokoje te są bardzo dobrze doświetlone. Z salonu jest wyjście na półokrągły piękny balkon od strony Lwowskiej. Zadaszenie balkonu podparte jest dwoma dekoracyjnymi kolumnami.

BUDYNEK
Kamienica jest w dobrym stanie. Elewacja była remontowana ok. 5 lat temu. Klatka schodowa na poziomie parteru ma ułożony kamień biały i zielony w karo, schody i podłogi na kolejnych piętrach są drewniane i dzięki pielęgnacji i remontom widać mało śladów użytkowania. Na klatce znajdują się również piękne jednolite wysokie, podwójne drzwi do każdego z mieszkań. Winda wymieniona w tym roku na nowoczesną stalową z elektronicznym wyświetlaczem. Na sufitach klatki schodowej zachowane zostały elementy dekoracyjne.

INNE
Czynsz administracyjny razem z funduszem remontowym wynosi ok. 1000zł.
Media: CO, gaz ziemny, internet, kanalizacja, prąd, telefon, TV kablowa, woda zimna, domofon.
Forma własności: hipoteczne.
Wykonane remonty instalacji w ostatnich latach: wymiana instalacji CO, wodno-kanalizacyjnej, gazowej, udrożnienie przewodów kominowych.

KONTAKT: Katarzyna Iwanicka 512 65 66 65
POŚREDNIK ODPOWIEDZIALNY: Joanna Czapska (licencja zawodowa nr 4585),

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście/Śródmieście

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa