Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 68.90m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie po remoncie, dwustronne, czyste, urządzone: salon (18m2) połączony z kuchnią (10m2), na podłodze panele, terakota, w pełnej zabudowie – meble kuchenne drewniane z witrynkami w części górnej razem ze sprzętem (lodówka, zmywarka, kuchenka, wyciąg). Przestronna sypialnia (17m2) z obszerną szafą wnękową ubraniową (panele); pokój do pracy/dla dziecka (12m2) z szafą wnękową + biurko z nadbudową, na podłodze panele; łazienka (5m2) – glazura i terakota, wanna ; WC (2m2)- glazura i terakota, przedpokój (5m2) z szafą wnękową oraz eleganckimi półkami dębowymi – terakota.
Mieszkanie jest jasne i przestronne; duża, zabezpieczona piwnica. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania !!
Lokalizacja: 3 piętro (blok 3 piętrowy, 9 mieszkań na klatce). W pobliżu: place zabaw, przedszkole i szkoła oraz teatr Rampa; bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowa i usługowa. Widok z okien na Park Wiecha oraz zabytkowy kościół, a w dalszej perspektywie na ogródki działkowe oraz Pałac Kultury i Nauki.
W odległości ok. 90 m od bloku planowana stacja metra „Targówek I”.
Ok. 100 m od bloku znajduje się przystanek autobusowy z kilkoma liniami.
W mieszkaniu jest piecyk gazowy firmy De Dietrich dwufunkcyjny: ogrzewa wodę i mieszkanie.
Czynsz w wys. 420 zł za m-c. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Targówek

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa