Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 119.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowWyjątkowy apartament, wykończony w wysokim standardzie na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie wykończone jest materiałami z najwyższej półki pod nadzorem architekta wnętrz. Sprzedawane jest wraz z całym wyposażeniem i meblami – wszystko robione było na wymiar i dobierane według indywidualnego projektu.
Centralną część mieszkania stanowi salon z kominkiem, który jest rzadkością w tym budownictwie. Salon połączony jest częściowo z jadalnią, a ta z umeblowaną i wyposażoną kuchnią.
Po dwóch przeciwległych stronach mieszkania są dwie sypialnie – każda połączona ze swoją łazienką. Z jednej sypialni i salonu jest wyjście na bardzo duży, wygodny 34-metrowy taras.
W pokojach na podłodze jest parkiet tropikalny Doussie, na ścianach natomiast jedwabna tapeta. W łazienkach oraz kuchni i holu na podłodze jest naturalny kamień, na ścianach włoska glazura lub także kamień – trawertyn.
W mieszkaniu jest szereg udogodnień m.in.: ogrzewanie kanałowe firmy Jaga (w całym lokalu brak jest grzejników), w łazienkach ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, system alarmowy wewnętrzny i zewnętrzny. Meble – włoskiej firmy „Selva”, sprzęt AGD firmy „Miele”.
Rozkład mieszkania i powierzchnie poszczególnych pomieszczeń wyglądają następująco:
– salon – 45,35m2
– kuchnia – 6m2
– jadalnia – 8,41m2
– hall – 6,6m2, stąd wejście do WC-1,5m2 oraz garderoby 2,85m2
– większa sypialnia – 17,44m2 wraz z łazienką 7,83m2 (łazienka wykończona w stylu klasycznym)
– mniejsza sypialnia – 15,90m2 wraz z garderobą 2,42m2 oraz łazienką 5,41m2 (łazienka wykończona w stylu nowoczesnym)
Okna mieszkania wychodzą na południe i zachód.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu pod budynkiem oraz schowek obok mieszkania o powierzchni 3,5m2.
Budynek wybudowany został przez firmę „Robyg”, wykończony w wysokim standardzie. Budynek jest chroniony i monitorowany. Na dole jest recepcja. Polecam i zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wilanów

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa