Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 44.73m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowDodatkowo koszt miejsca postojowego w kwocie 25.000PLN

Mieszkanie jednostronne (wschód – okno wykusz ) w stanie developerskim dobrze doświetlone, bardzo dobry rozkład z miejscem postojowym na terenie zamkniętym przy budynku w Rezydencji „Sienna”, która powstała w samym sercu Warszawy w sąsiedztwie najważniejszych instytucji finansowo-gospodarczych, siedzib znanych firm, hoteli oraz placówek kulturalno-oświatowych.

Usytuowanie inwestycji pozwala na swobodne i szybkie poruszanie się po całym mieście, ponieważ Centrum jest łatwo dostępne dla komunikacji tak indywidualnej jak i zbiorowej. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają szybkie i łatwe połączenie komunikacyjne również z innymi dzielnicami Warszawy.
Rezydencja Sienna to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi zdecydowanych na zamieszkanie w sercu tętniącego życiem miasta, jak i bardzo aktywnych zawodowo, przedsiębiorczych ludzi, dla których dojazd do Centrum to tylko zwykła strata czasu.
Rezydencja Sienna to nowoczesny budynek apartamentowy o efektownej oraz przyciągającej uwagę architekturze ze 136 apartamentami oraz 1200 m2 powierzchni usługowo-handlowej na parterze i garażem podziemnym, obsługiwanym przez cichobieżne, nowoczesne windy. Wewnętrzny, zielony dziedziniec, zamknięty od ulicy Siennej oryginalną, przeszkloną kordegardą, zapewnia mieszkańcom komfort, wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność. Rezydencję cechuje wysoki standard wykończenia oraz kaskadowa architektura od 5 do 7 pięter. Instalacje wewnętrzne zapewniają odbiór telewizji kablowej, dostęp do Internetu oraz pełną kontrolę osób wchodzących do budynku (wideofony). Wszystkie te cechy oraz wysoki standard wykończenia charakteryzują tą Inwestycję. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa