Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 59.10m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Kupujący nie płaci prowizji !*

Mieszkanie przykładowe, ceny mieszkań od 9400zł/m2 – więcej informacji pod numerem + 48 793 10 20 29.

Do wyboru mieszkania jednopokojowe – ok. 32m2, dwupokojowe – ok. 58m2, trzypokojowe – ok. 63m2. Wszystkie mieszkania posiadają oddzielną jasną kuchnie oraz balkon.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup w/w nieruchomości.

 

Inwestycja powstaje przy ulicy 1-go Sierpnia 27 w Warszawie na granicy dwóch dzielnic, Włoch i Ochoty.

Położona jest na tyle daleko, żeby nie docierał tu zgiełk centrum ( ok. 6,5 km od Pałacu Kultury), i jednocześnie  tak blisko, że komunikacja ze Śródmieściem nie stanowi najmniejszego problemu.

Projekt zakłada budowę V kondygnacyjnego budynku mieszkalnego (19 mieszkań), wielorodzinnego z częścią  usługową w parterze (2 lokale usługowe) wraz z jednokondygnacyjnym garażem podziemnym.

Wyrafinowana architektura i standard materiałów daje gwarancje uzyskania niepospolitego, kameralnego projektu.

Budynek powstaje w okolicy innych zabudowań mieszkalnych, sąsiadując bezpośrednio z niską zabudową willową. W pobliżu znajdują się liczne enklawy zieleni, skwery i place zabaw dla dzieci. Przy ulicy 1-go Sierpnia

zlokalizowane są także: przedszkole, apteka, dom kultury i przychodnia lekarska, natomiast nieco dalej inne placówki edukacyjne, obiekty sportowe, gabinety lekarskie, przychodnie, urzędy i hotele.

Centralne w stosunku do ulicy Żwirki i Wigury i Al. Krakowskiej położenie inwestycji zapewnia znakomitą komunikację. Zarówno dojazd samochodem, jak również innymi środkami komunikacji miejskiej do

większości lewobrzeżnych dzielnic Warszawy, dworców, galerii handlowych i lotniska Okęcie to kwestia kilku minut. Nie bez znaczenia pozostaje także realizowana w pobliżu inwestycji kolejki dojazdowej, mającej

połączyć, w perspektywie dwuletniej, lotnisko z centrum Warszawy.

Wszystkie wymienione atuty lokalizacyjne są bezsprzecznie unikatową kombinacją, świadczącą o atrakcyjności powstającego budynku.

* wynagrodzenie pośrednika pokrywa wyłącznie sprzedający nieruchomość

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa