Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 44.15m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,15 mkw po adaptacji i remoncie. Budynek, w którym położone jest mieszkanie został ocieplony( nowa elewacja), ma wymienioną instalację c.o., nową instalacja domofonową, wodno – kanalizacyjną, elektryczną, nowe okna PCV, rozprowadzoną instalację TV kablowej. Budynek jest ogrodzony, jest możliwość parkowania na terenie.
Mieszkanie składa się z sypialni (15m2), pokoju dziennego z aneksem kuchennym (19 mkw, kuchnia umeblowana i w pełni wyposażona w sprzęt AGD), łazienki (4,5 mkw) oraz dwóch korytarzy (ok. 6,5 mkw). Na podłogach panele, glazura, terakota. W mieszkaniu są zamontowane drzwi antywłamaniowe oraz wymienione okna. Istnieje możliwość wynajęcia pomieszczenia gospodarczo (ok. 4mkw, koszt ok. 25pln/m-c).
Znakomity punkt w centrum Mokotowa, blisko metra, wielu linii autobusowych i tramwajowych oraz sąsiedztwo licznych sklepów, restauracji, kin, teatrów, banków, klubów, punktów usługowych, bankomatów, szkół, przedszkoli.
Spacerem możemy dotrzeć na Pole Mokotowskie oraz do Łazienek Królewskich.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa